Chat Yeri Kuralları


Chat Yeri Kuralları

Chat Yeri Kuralları

– Sunucu içersinde bütün kurallara uyulmak zorundadır. Chat Yeri Kuralları sizler için hazırlanmıştır.

Biliyor musunuz, bu sunucu açıldığından beri aslında hiç kural vs koymadık tabi küfür etmek çok ayrı bir ayrı bişi ama sonra diyorlar ki kardeşim biz senin arkadaşınız ablanız abiniz, bizim ağzımızdan çıkan her küfürü görmemezlikten gel yahu öyle şey mi olur? başka yerlerde görüyorum mesela adam sohbet sitesinde root admin kanalda saldırı yapan birine küfür ediyor haklımı evet kendince ama yanlış çünkü herkesi bir arada tutmak için bir çaba bir emek var değil mi sen o emeğe saygı duymuyorsan arkadaşım Sohbet Odaları sen o sitenin iyliğini düşünmüyorsundur her küfür edene küfürle karşılık verilirse, onlardan ne farkımız kaldı tabi Adminiz, tabi

Sunucu sahibi bizssiz yapamaz biz onun dostuyuz. yanlış abi. yönetici isen eğer arkadaşlığın dostluğun var ise bunu onun yararına kullanman Muhabbet gerekir yanlış mıyım? aslında ne biliyor musun olay şudur, Kardeşim! yapıyorsan başkalarının yapmasına izin vericeksin adaletli olacaksın, bir kişi küfür etmeye yakın olsa bile .shun .zline yok abi öyle bir dünya ya, o zaman kurallara sende uyucak sın.

insanlarla kendini üstün görmeyeceksin unutma onlar yoksa sende
yoksun böyle bir sunucu oluşmaz. o yüzden kurallar belli arkadaşlar size madde madde sayıcağım
bunları ama uzatmadan canınız sıkılmadan.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Sohbet Sitesi Genel Kurallama


Kahve ortamına hiç gittinmi arkadaşım? veya bir maça Maç sırasında karşı taraftan bir şey gelse kavga çıkıyor değil mi ? burada da aynı maç sohbetleri etmek yasaktır.

Örnek veriyorum bir Ataiste ALLAH kitabı anlatmaya başlıyorsun ve ataist sana küfür etmeye başlıyor işin ucu nereye gidiyor kavgaya bu yüzden bütün mesheplere saygımız sonsuz. o yüzden buda yasak.

Sunucu içersinde düşünsene abi senin bir sunucun var bir kişi geliyor reklam atıyor küfür ediyor saldırı yapıyor bunlarda yasak. bu yüzden emeğe saygısı olmayan kendine hiç bir zaman saygısı yoktur.

bu kadar abartıcak bir şey yok aslında kaliteli bir insansanız burada kalitenizi gösterirsiniz olayınız bu her şey sizin elinizde bitiyor. hadi sende gel bağlan vede sohbet etmeye başla. https://www.chatyeri.net ailesi olarak burada sizleri bekliyor olacağız.

Chat Yeri Kuralları

Chat Yeri Kuralları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet