Sultan 11.Bölüm Fragmanı

Paylaş:
Sultan 11.Bölüm Fragmanı izle, Sultan 11.Bölüm Fragmanı KANAL D ekranlarında Yayınlanan Sultan 11.Bölüm Fragmanı online internetten izle Sultan 13 Ağustos Fragmanı izle Sultan Yeni Son Bölüm Fragmanı Seyret
Sultan’ın bir önceki bölümünde François’in evden kaçmış ve Şeyhmus’un sırrı ortaya çıkmıştı. Sultan bir yandan dükkanını toplamaya çalışmış diğer yandan da kardeşinden kendisine kalanlardan kurtulmaya çalışmıştı. Sultan, evin kontratını kendi üzerine almıştı. Kaçan ve bir süre bulunamayan François da nihayet bulunmuştu. Faik, dağılan dükkanının intikamını Aziz’den almaya karar verecektir. Şeyhmus, Sultan’ı kıskanmaya devam etmişti. Eski mektupları okuyan Şeyhmus, geçmiş defterleri de açmıştı. Üstelik, Faik ile Sultan konuşurken onları da görüp olayı yanlış anlamıştı.

6 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Sultan 10. Bölümde Sultan ve Şeyhmus’un boşanma davaları görülecektir. Faik ve Sultan’ı konuşurken onlara kulak misafiri olacak olan Şeyhmus, Sultan’ın kendisine yalan söylediğini öğrenecektir. Ayşe, boşanma davasının yaklaşması üzerine harekete geçecek, Sultan ile Şeymus’un boşanmaktan vazgeçmeleri için türlü planları hayata geçirecektir. Öyle ki Ayşe, François’yı da yanına alıp Sultan’la konuşmayı deneyecektir. Aydin Boysan’ın hana geleceği haberi, herkeste büyük bir heyecan yaratacaktır. Diğer yandan iş teklifi alacak olan Şeyhmus, işi kabul edecektir. Takım arkadaşları, Kerim’in babasına kumarbaz diyecekler ve onlarla kavga edecek olan Kerim takımdan atılacaktır.

Sultan, 6 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında 10. Bölümüyle yer almaya hazırlanıyor.
Sultan 11.Bölüm Tanıtım Fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

 

 

 

 

"Sultan 11.Bölüm Fragmanı" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP
*
img

BENZER VİDEOLAR

çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
Sponsor Bağlantılar